Kalendarz ciąży

Ciąża to jeden z najbardziej emocjonujących okresów Twojego życia. Śledź zachodzące zmiany z artykułami naszego autorstwa na temat ciąży!

heart

Tydzień po tygodniu

Jak duże jest Twoje dziecko? Kalendarz ciąży podzielony jest według tygodni, co pozwala śledzić zmiany zachodzące w ciągu 7 dni.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

heart

Miesiąc po miesiącu

Od pierwszego do ostatniego miesiąca ciąży Twoje dziecko przygotowuje się do przyjścia na świat. Śledź swoją ciążę w miarę upływu każdego miesiąca.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

heart

Trymestr po trymestrze

W trakcie trzech trymestrów – z których każdy trwa po trzy miesiące – ciało kobiety oraz jej maleństwo przechodzą duże zmiany. Śledź je, przechodząc przez poszczególne etapy ciąży, tydzień po tygodniu.

Ciąża to jeden z najbardziej emocjonujących okresów Twojego życia. Dowiedz się wszystkiego na temat swoich symptomów, postępów i rozwoju dziecka, a także czego możesz się spodziewać od pierwszego trymestru ciąży aż do porodu dzięki naszemu kalendarzowi ciąży. Możesz śledzić etapy swojej ciąży według trymestrów lub podzielić ten czas na krótsze okresy, aby przyjrzeć się poszczególnym miesiącom lub tygodniom. Obserwacja tydzień po tygodniu lub w perspektywie miesięcznej pozwoli Ci zrozumieć, co dzieje się z Twoim ciałem od momentu poczęcia aż do dziewiątego miesiąca ciąży, gdy jesteś już gotowa na powitanie nowego członka rodziny.

Zgoda na pliki cookie