Aktywności malucha: własne kartki z życzeniami

Zamiast decydować się na standardowe, sztywne zdjęcie rodzinne, dlaczego nie postarać się bardziej przy robieniu kartek świątecznych? Dzięki tym pomysłom możesz stworzyć wyjątkową pocztówkę, która przyciągnie uwagę zarówno swoją treścią, jak i wyglądem.

Zrób dobre zdjęcie

Możesz skorzystać z usług profesjonalnego fotografa lub zrobić zdjęcie samodzielnie. Możesz też przeszukać istniejące zdjęcia, aby sprawdzić, czy masz jakieś dotyczące momentu, którym chcesz się podzielić. Najlepsze zdjęcia, to te, które przekazują klimat tego, co się na nich dzieje, czy był to pierwszy obiad rodzinny, czy też podróż z domu do szpitala z Waszym maluchem.

Napisz wyrazistą wiadomość

Niech Twoje wiadomości będą krótkie, proste i od serca. Życz wesołych świąt, zapytaj adresatów, jak się mają, powiedz im, co nowego u Was i zakończ osobistym akcentem. Odbiorca dostaje wgląd w Twoje życie dzięki zdjęciu, ale ważne są też słowa przekazujące wiadomość.

Przedstaw swoją rodzinę

Zdjęcie jest pierwszą rzeczą, którą widzą ludzie po otrzymaniu Twojej pocztówki. Jeśli Twoja rodzina nie kojarzy się z siedzeniem przed kominkiem w dopasowanych sweterkach, nie ma powodu, aby próbować ją tak prezentować.

Sam fakt wysłania pozdrowień mówi o Tobie wiele. Nawet jeśli Twoje zdjęcie nie jest idealne i nie masz czasu dodać osobistej, ręcznie pisanej anegdotki do każdej pocztówki, gest zostanie doceniony.

Zgoda na pliki cookie