Pomysły na prezentację sztuki Twojego dziecka

Zamiast gromadzić malunki i rysunki swojego dziecka w pudełku po butach, pomóż mu stworzyć własną galerię. Pokazujemy, jak to zrobić:

Galeria w łazience

Wiszące obrazki zajmują mało miejsca, a dodają koloru i przyciągają uwagę. Użyj pasujących ramek, aby ujednolicić wygląd lub po prostu powieś obrazki w rzędach za pomocą możliwej do odklejenia taśmy.

Albumy

Pozwól swojemu dziecku udekorować okładkę albumu i napisz lub naklej na niej imię dziecka. Połóż album na stoliku do kawy w salonie, aby dziecko mogło pokazać go gościom.

Kołdry

Sfotografuj ulubione dzieła swojego dziecka i zapisz je na komputerze. Wydrukuj je na tkaninie i uszyj z niej poszwę na kołdrę. Twoje dziecko może z niej korzystać przez wiele lat!

Sznur do suszenia prania

Umocuj sznur w pokoju dziecka i przypnij do niego rysunki. Aby umocować sznur, zamontuj dwa zdejmowane haczyki na ścianach po obu stronach pokoju. Powieś sznur między nimi i przypnij do niego prace dziecka za pomocą klamerek do bielizny.

Podkładki pod talerze

Oddaj dzieła swojego dziecka do zalaminowania, aby stworzyć z nich łatwe do czyszczenia podkładki pod talerze.

Kalendarze

To łatwy sposób na wykorzystanie w jednym miejscu 12 dzieł sztuki dziecka. Po prostu zeskanuj prace dziecka i prześlij je do sieciowego serwisu zdjęciowego. Może to być wspaniały podarunek dla dziadków i rodziców chrzestnych!

Zgoda na pliki cookie