Pierwsze urodziny: Tworzenie wspomnień

To naturalne, że chcesz świętować pierwszy roczek swojego dziecka. Sama impreza trwać będzie tylko parę godzin, ale te wskazówki pomogą Ci stworzyć miłe wspomnienia na całe życie.

1. Posadź drzewo

Tak jak Twoje dziecko, drzewo będzie rosło z każdym mijającym rokiem, jego korzenie będą się zagłębiać, a korona rozszerzać. Każdego roku możesz fotografować swoje dziecko pod jego wyjątkowym drzewem. Wspaniale jest rejestrować jego życie i uczyć dziecko naszego związku z planetą i środowiskiem.

2. Uszyj kołderkę na pierwszy roczek

To uroczy sposób na zachowanie ubranek niemowlęcych, których nie masz serca wyrzucić. Zbierz razem ubranka, kocyki i prześcieradła, których chcesz użyć, potnij je na kwadraty i połącz w kołderkę. Będzie to wzruszający prezent, gdy dziecko podrośnie.

3. Rejestruj historię swojego dziecka

Wybierz ulubione zdjęcia z ostatnich 12 miesięcy i umieść je w albumie. Napisz krótką historię lub stwórz pokaz slajdów podkreślający wyjątkowe i przełomowe momenty z pierwszego roku jego życia.

4. Zrób odcisk stópki

Skorzystaj z zestawu do odlewania, aby wykonać odcisk stópki lub rączki Twojego dziecka. Umieść go w podwójnej ramce wraz ze zdjęciem z pierwszych urodzin.

5. Stwórz kapsułę czasu

Zbierz przedmioty, które zawierają esencję pierwszego roku Twojego dziecka: zdjęcie Waszego domu, fragment ulubionego kocyka, ulubioną grzechotkę itp. Umieść je w szczelnym pojemniku, który zostanie otwarty na 18. urodziny.

Zgoda na pliki cookie