Obietnica bezpieczeństwa Pampers®

Image-01

Bezpieczeństwo Twojego maluszka jest dla nas głównym priorytetem.

Dlatego – zaczynając od doboru odpowiednich komponentów, a kończąc na testach – każdego dnia wypełniamy naszą obietnicę bezpieczeństwa w trzech kluczowych obszarach, by zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo, komfort i doskonałą ochronę.

Krok 1: Komponenty. Ponieważ bezpieczne pieluszki zaczynają się od bezpiecznych materiałów.

Zanim zastosujemy jakiekolwiek materiały do produkcji pieluszek Pampers®, poddajemy je rygorystycznej selekcji. Każdy komponent ma określoną funkcję i musi zapewniać doskonałą ochronę, a także komfort i bezpieczeństwo dziecka.

Image-02

Nasi naukowcy pracują we współpracy z pediatrami, dermatologami i toksykologami, aby potwierdzić bezpieczeństwo materiałów oraz wszystkich gotowych produktów dla dzieci.

Image-03

Nasze materiały są zgodne z wymogami bezpieczeństwa wydanymi przez Komitet Naukowy UE ds. Bezpieczeństwa Konsumentów (SCCS/1564/15), dotyczącymi bezpiecznego stosowania substancji i składników.

Więcej informacji na temat tego, co znajduje się w naszych pieluszkach i czego nie stosujemy do ich produkcji, możesz znaleźć tutaj.

Krok 2: Produkcja. Kluczowy obszar, który kontrolujemy od A do Z.

Tak jak dla wszystkich rodziców, bezpieczeństwo dzieci jest dla nas głównym priorytetem. Dlatego też najważniejszymi rzeczami, takimi jak produkcja naszych pieluszek, wolimy zajmować się sami. Pampers® produkuje swoje pieluszki wyłącznie w swoich fabrykach (zlokalizowanych w całej Europie). Jest to dla nas bardzo ważne. Aktywnie monitorujemy każdą fazę produkcji, aby zapewnić jakość i bezpieczeństwo naszych produktów:

Image-04

Każda pieluszka jest monitorowana przez systemy kamer i ponad 500 czujników.

Image-05

Każdego dnia pobieramy ponad 120 próbek naszych pieluszek z linii produkcyjnych i poddajemy je ponad 2000 kontroli i weryfikacji dziennie.

Krok 3: Nieustanna ewaluacja. Dzięki niej mamy pewność, że nasze certyfikowane pieluszki są bezpieczne i delikatne dla skóry dziecka.

Image-06

Pieluszki Pampers® są testowane klinicznie i dermatologicznie. Dzięki temu mamy pewność, że są delikatne dla skóry dziecka i można je bezpiecznie stosować.

Image-09

W każdym tygodniu ponad 1 200 rodzin odwiedza nasze centrum badawczo-rozwojowe, testuje około 2 milionów pieluszek rocznie i dzieli się z nami swoimi opiniami.

Czy wiesz, że...

Ponad 700 naukowców na całym świecie codziennie pracuje nad udoskonalaniem pieluszek Pampers® i bierze udział w każdym etapie ich projektowania. Współpracują z niezależnymi pracownikami służby zdrowia (toksykologami, pediatrami i dermatologami), aby zaprojektować i opracować najlepsze pieluszki dla dzieci.

Image-10

Opinie i doświadczenia rodziców są dla nas niezwykle cenne, dlatego jeśli masz jakieś uwagi lub pytania, zadzwoń do nas (tel. 801 25 88 25).

Niezależne testy i opinie ekspertów na temat pieluszek Pampers®

Często zadawane pytania

 

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT Bezpieczeństwo i zobowiązania

Zgoda na pliki cookie