Wskazówki na świąteczne zakupy

Najlepszy sposób na zakupy świąteczne? Zaplanuj swoje działania. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby kupić wszystkie artykuły z listy, oszczędzając czas i pieniądze.

Kupuj w swojej okolicy

Teraz, gdy masz dziecko, zapewne nie możesz (lub nie chcesz) poświęcać czasu na chodzenie po sklepach i bieganie po alejkach. Udanie się do małego sklepu na rogu pozwala oszczędzić paliwo; można w nim także kupić upominki dla krewnych lub znajomych spoza miasta.

Korzystaj z urządzeń mobilnych

Przeglądaj aplikacje na swoim smartfonie lub tablecie. Niektóre z nich mają nawet funkcje planowania budżetu i pomagają zebrać wszystkie informacje w jednym miejscu.

Odwiedzaj strony z ofertą dnia

Przejrzyj strony, które specjalizują się w przedstawianiu „ofert dnia” i podobnych. Możesz znaleźć tam wszystko – od sprzętu kuchennego po deskorolki, a obniżki są często znaczne.

Prezent z oszczędności

Takiego typu strony oferują kupony na wszystko – od obiadów w restauracji po naukę skakania na spadochronie, w konkurencyjnych cenach . Taki podarunek jest jeszcze ważny długo po zakończeniu świąt

Korzystaj z okazji

Sklepy spożywcze proponują coraz szerszą ofertę kart podarunkowych. Może znajdziesz coś, co zostanie docenione przez kogoś z Twojej listy.

Zrobienie wszystkich zakupów z możliwością spędzenia przyjemnie czasu ze swoim maluchem nie jest problemem, jeśli tylko odpowiednio to zaplanujesz!

Zgoda na pliki cookie