Pampers Splashers

Idealne na basen

Stworzone do zabawy na basenie, plaży, w parku wodnym i nie tylko!

Nie pęcznieje w wodzie

Zabawa w wodzie bez efektu pełnej pieluchy. W przeciwieństwie do zwykłych pieluszek, pieluszki do pływania Pampers Splashers zapewniają ochronę i nie pęcznieją w wodzie, dzięki czemu Twój maluszek może się swobodnie pluskać.

Łatwe w rozdzieraniu boczki

Szybka i łatwa zmiana pieluszki. Pampers Splashers posiadają specjalne boczki, które łatwo rozedrzesz, gdy nadejdzie potrzeba.

Wygodne dopasowanie

Ochrona w wodzie

Elastyczna taśma wokół talii 360°

Pieluszki do pływania Pampers Splashers jako jedyne posiadają elastyczną taśmę wokół talii, która dopasowuje się do ciała podobnie jak strój kąpielowy, a Ty z łatwością założysz je lub zdejmiesz nawet wtedy, gdy będą mokre.

Podwójna ochrona przed przeciekaniem Dual Leak-Guard Barriers®

Dobre zabezpieczenie w wodzie. Podwójna ochrona przed przeciekaniem Dual Leak-Guard Barriers sprawia, że krawędzie pieluszki idealnie przylegają do nóżek dziecka, dzięki czemu jej zawartość nie wydostaje się na zewnątrz.

Opinie klientów

Pampers Splashers

  Pampers nie gwarantuje, że prezentowane tu stwierdzenia są zgodne z prawdą, nie ponosi za nie odpowiedzialności, a także nie promuje żadnej wyrażonej w tej sekcji opinii.

  Przez Joanna - marzec 14, 2020

  Świetnie sprawdzają się na basenie, nie pęcznieją, dodatkowym plusem są ładne grafiki

  Przez joanna85_nn - lipiec 17, 2018

  Pampers splashers spełniły nasze oczekiwania. W łatwy i szybki sposób można je założyć i zdjąć.

  Przez Unknown - czerwiec 20, 2018

  Splashers Oparte na 0 recenzje Nie pęcznieje w wodzie jak zwykłe pieluszki

  Kiedy wybierasz lub kupujesz produkty, korzystając z linków zamieszczonych na tej stronie, firma Procter & Gamble może otrzymywać dane dotyczące transakcji i łączyć je z innymi informacjami, aby wyświetlać odpowiednie reklamy online, zgodnie ze swoją polityką prywatności.

  Zgoda na pliki cookie