Opinie klientów

Pampers Pants

 • WYGODNE DOPASOWANIE

  4.9

 • ŁATWE PRZEWIJANIE

  4.8

 • DOBRA CHŁONNOŚĆ

  4.7

 • DOBRY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

  4.4

Pampers nie gwarantuje, że prezentowane tu stwierdzenia są zgodne z prawdą, nie ponosi za nie odpowiedzialności, a także nie promuje żadnej wyrażonej w tej sekcji opinii.

Przez Jagoda - sierpień 04, 2022

Pieluszki są bardzo chłonne, nie przeciekają - kieszonka spełnia swoją rolę :) są dobrze dopasowane i nie przesuwają się w trakcie nawet dłuższego użytkowania. Polecam!

Otrzymałem(-łam) bezpłatny produkt

Przez Ewelina - lipiec 13, 2022

Nasze problemy z wyciekającą kupą zdecydowanie odeszły w niepamięć, super sprawdzają się również w nocy gdy dziecko robi szczególnie siu siu- pampers bardzo chłonny!

Otrzymałem(-łam) bezpłatny produkt

Przez Katarzyna - lipiec 09, 2022

Mam wielką przyjemność testować nowe Pampers Pants z kieszonką stop & protect. To produkt idealny, doskonale odpowiadający potrzebom mojego synka. Pieluchy są dobrze dopasowane i bardzo chłonne.

Otrzymałem(-łam) bezpłatny produkt

Przez Magdalena - lipiec 08, 2022

Od prawie dwóch tygodni mamy przyjemność testować pieluszki Pampers Pants z unikalną kieszonką stop and protect. Dlaczego z unikalną, bo posiada zabezpieczenie, które zatrzymuje kupę w pampersie. Do tej pory korzystałam ze standardowych pieluszek zapinanych na rzepy, nie sądziłam że Pieluchomajtki Pampers Pants tak nam ułatwia przewijanie. Teraz już nie ma to znaczenia czy mała leży,wierci się, czy czworakuje, w każdej pozycji bezproblemowo można naciągnąć pieluszkę na pupę niemowlaka. Jeśli nie jesteś przekonana kup na próbę, a zapewne nie pożałujesz, będziecie już tylko zmieniać rozmiary. Polecam.

Otrzymałem(-łam) bezpłatny produkt

Przez Magda - lipiec 08, 2022

Pieluszki idealne dla dzieci którym coraz ciężej jest leżeć bez ruchu nawet te 2-3 minuty kiedy rodzic chce je przebrać.

Zgoda na pliki cookie