Akademia Pampers: między nami rodzicami z udziałem ekspertów

Akademia Pampers to miejsce, gdzie poruszane są tematy ważne dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z rodzicielstwem i stoją przed wieloma wyzwaniami. Zaproszeni eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc rodzicom znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

WYPRAWKA – przygotowanie na spotkanie z noworodkiem

Przygotowanie wyprawki dla dziecka może przynieść wiele radości, ale bywa też sporym wyzwaniem. O tym jak przygotować idealną wyprawkę rozmawiają debiutująca w roli mamy Sylwia Nowak oraz położna Paulina Kowalewska z profilu Zaufaj Położnej.

SEN – klucz do prawidłowego rozwoju dziecka

Sen niemowlaka spędza sen z powiek niemalże każdego rodzica. O wadze snu w rozwoju maluszka oraz o tym jak wypracować odpowiednią rutynę zasypiania mówi Agnieszka Dobranocka Piotrowska, ekspertka ds. snu dziecka.

PRZEWIJANIE - codzienność każdego rodzica

Choć przewijanie jest podstawową czynnością pielęgnacyjną maluszka, to wielu rodziców czuje się z nią niepewnie, zwłaszcza na początku rodzicielstwa. Na co należy zwracać uwagę podczas zmiany pieluszki i jakich błędów się wystrzegać doradzają Magdalena Adaś, fizjoterapeutka dziecięca oraz położna Paulina Kowalewska z profilu Zaufaj Położnej.

SKÓRA NIEMOWLAKA – jak o nią dbać?

Delikatna skóra niemowlaka wymaga specjalnej pielęgnacji. Najbardziej narażona na zmiany jest skóra pod pieluszką. Jak zapobiegać powstawaniu pieluszkowemu zapalenia skóry i jak sobie z nim radzić podpowiada dermatolog dziecięca dr Lidia Ruszkowska.

Zgoda na pliki cookie