Do 100% ochrony przed przeciekaniem przez całą noc albo zwrot pieniędzy

Wierzymy, że razem z Pampers prześpisz spokojnie całą noc, bez przerw na zmianę pieluszki, a maluszek będzie cieszył się komfortem bez przeciekania. Do 100% ochrony przed przeciekaniem przez całą noc albo zwrócimy pieniądze.

Produkty biorące udział w promocji

Produkty biorące udział w promocji

Kup produkty Pampers (Pampers Premium Care, Active baby, Premium Care Pants lub Pampers Pants) w dowolnym rozmiarze w czasie trwania promocji od 1.07.2024 do 30.06.2025 w sklepie na terenie Polski (także on-line). Zachowaj dowód zakupu i jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany, bo dojdzie do przeciekania pieluszki zwrócimy Ci pieniądze. Wystarczy, że odeślesz formularz zwrotu i co najmniej połowę nieużytych pieluszek.

Do 100% ochrony przed przeciekaniem przez całą noc albo zwrot pieniędzy!

Jak otrzymać zwrot?

Jak otrzymać zwrot?

Regulamin

Formularz zwrotu

*Promocja obejmuje zakup wymienionych produktów marki Pampers biorących udział w promocji, w czasie trwania promocji od 01.07.2024 do 30.06.2025 lub do wyczerpania puli zwrotów. Regulamin, zasady promocji, lista uczestniczących produktów i formularz zwrotu do pobrania tutaj. ** Dowód zakupu produktów może być użyty tylko jeden raz i nie może być użyty jednocześnie do innej akcji promocyjnej. Data zakupu powinna być zgodna z czasem trwania promocji. Ze zwrotu można skorzystać tylko jeden raz.

Zgoda na pliki cookie