Z życia mamy: Jak ogłosiłam, że jestem w ciąży

Rebecca, 30 lat, Clifton, New Jersey

“Wysłałam e-maila do mojej rodziny z propozycją wspólnej, wieczornej gry Gdy już zebraliśmy się, zasugerowałam, żebyśmy zagrali w Pictionary (Kalambury). Gdy przyszła kolej na mnie narysowałam trzy linie oznaczające, trzyliterowy wyraz. Potem naszkicowałam obrazek z kobietą z wielkim brzuchem oraz strzałką wskazującą trzecią linię, okiem nad pierwszą linią, a następnie literą ‘M' nad środkową linią. [Czyli: “I'm pregnant.” (Jestem w ciąży)]

Każdy zaczął krzyczeć, że nie wolno używać liter w Pictionary, kompletnie nie rozumiejąc sedna sprawy. Po sekundzie zastanowienia wszyscy zaczęli wiwatować, płakać, obejmować się i śmiać.”

Kim, 39 lat, Delran, New Jersey

“Przy pierwszym dziecku, dałam mężowi koszulkę z napisem Dzień Ojca i kaszkiet z nadrukiem “Tata Number One” z okazji Dnia Ojca. Na początku był zdezorientowany, ale potem zdał sobie sprawę, że ma zostać ojcem. Gdy mówiłam mojej mamie, że zostanie babcią po raz pierwszy, dałam jej książkę o babciach. Nie muszę dodawać, że się popłakała!”

Brittany, 23 lata, Somers, Montana

“Najpierw powiedziałam siostrze, że będzie znowu ciocią (moja starsza siostra miała już dzieci). Potem wysłałam drugiej siostrze SMS-a, że ponownie zostanie ciocią. Następnie powiedziałam najstarszej siostrze, że będzie ciocią po raz pierwszy! Cała rodzina bardzo się cieszyła że się znów powiększy.”

Danielle, 28 lat, Maple Shade, New Jersey

“Spotkaliśmy się razem z tatą, macochą i moim 3-letnim braciszkiem, Ryanem. Rozmawiałam z Ryanem, gdy każdy słuchał, i zapytałam go, jakby czuł się w roli wujka. Wszyscy popatrzyli na mnie ze zdziwieniem przez chwilę, a potem wybuchła ogólna radość.”

Nicole, 41, Sicklerville, New Jersey

“To trochę nietypowe, ponieważ to mój mąż poinformował mnie. ‘Kochanie, jesteś ostatnio trochę markotna i zaglądasz do lodówki częściej niż zwykle. Co według Ciebie może to oznaczać…?' Odpowiedziałam, że: ‘Absolutnie nic; sądzę, że to możliwe, ale nieee… czekaj, czyżbym…?' Gdy się potwierdziło, usiedliśmy z naszymi synami w wieku 19 i 15 lat i powiedzieliśmy im, że znaleźliśmy dla nich idealną pracę w charakterze—opiekunów do dzieci!”

Zgoda na pliki cookie