Secondary-Image_How-to-use-nappy-pants

Poradnik, który krok po kroku podpowie Ci, jak używać pieluchomajtki

Teraz, kiedy Twoje dziecko jest już gotowe na pieluchomajtki, dzięki naszym wskazówkom krok po kroku dowiesz się, jak je zmieniać:

1) Zdejmij pieluchomajtki

How to use nappy pants step 1_605x403

Ostrożnie rozedrzyj boczki uważając, by zawartość pieluchomajtek nie wydostała się na zewnątrz. Następnie zsuń je w dół nóżek dziecka.

2) Zwiń zużytą parę

How to use nappy pants step 2_605x403
 

3) Sklej przy pomocy taśmy

How to use nappy pants step 3_605x403

Pieluchomajtki
mają z tyłu specjalną taśmę, dzięki której możesz zabezpieczyć zwinięte pieluchomajtki i wyrzuć je jak zwykłą pieluszkę.

4) Oczyść skórę dziecka

How to use nappy pants step 4_605x403

Przed założeniem nowych pieluchomajtek, oczyść skórę dziecka przy pomocy chusteczek nawilżanych – tak jak robisz to podczas zmiany zwykłej pieluszki.

5) Załóż czystą parę pieluchomajtek

How to use nappy pants step 5_605x403

To naprawdę proste, niezależnie od tego jak bardzo będzie wiercić się Twoje dziecko. Pieluchomajtki możesz założyć w pozycji stojącej. Po prostu wsuń je jak zwykłe majteczki – ułatwi to miękka, elastyczna taśma wokół talii i nogawek. Bardzo proszę, gotowe!

Pieluchomajtki sprawiają, że zmiana pieluszki jest szybka, łatwa i przyjemna. Ponadto są wygodne dla Twojego aktywnego maluszka, który bez przeszkód może poznawać otaczający świat, jednocześnie nie przysparzając zmartwień rodzicom z powodu zbyt luźnej lub przeciekającej pieluszki.


Więcej wskazówek dotyczących zmiany pieluszki u aktywnych maluchów

- Spróbuj zmieniać pieluszkę swojemu dziecku na macie rozłożonej na podłodze. Jest to z pewnością bezpieczniejsze miejsce niż przewijak umieszczony na komodzie.

- Odwróć uwagę dziecka, aby zmiana pieluszki stała się jeszcze łatwiejsza. Spróbuj coś zanucić, pozwól dziecku bawić się w tym czasie ulubioną zabawką lub wykorzystaj pieluszkę do zabawy w „a kuku“.

- Jeżeli masz więcej pytań dotyczących pieluchomajtek Pampers Pants, koniecznie zajrzyj do FAQ.

Może Cię zainteresować również: