Poradnik, który krok po kroku podpowie Ci, jak używać pieluchomajtki

Teraz, kiedy Twoje dziecko jest już gotowe na pieluchomajtki, dzięki naszym wskazówkom krok po kroku dowiesz się, jak je zmieniać:

1. Zdejmij pieluchomajtki

How to use nappy pants step 1_605x403

Ostrożnie rozedrzyj boczki uważając, by zawartość pieluchomajtek nie wydostała się na zewnątrz. Następnie zsuń je w dół nóżek dziecka.

2. Zwiń zużytą parę

How to use nappy pants step 2_605x403

3. Sklej przy pomocy taśmy

How to use nappy pants step 3_605x403

Pieluchomajtki mają z tyłu specjalną taśmę, dzięki której możesz zabezpieczyć zwinięte pieluchomajtki i wyrzuć je jak zwykłą pieluszkę.

4. Oczyść skórę dziecka

How to use nappy pants step 4_605x403

Przed założeniem nowych pieluchomajtek, oczyść skórę dziecka przy pomocy chusteczek nawilżanych – tak jak robisz to podczas zmiany zwykłej pieluszki.

5. Załóż czystą parę pieluchomajtek

How to use nappy pants step 5_605x403

To naprawdę proste, niezależnie od tego jak bardzo będzie wiercić się Twoje dziecko. Pieluchomajtki możesz założyć w pozycji stojącej. Po prostu wsuń je jak zwykłe majteczki – ułatwi to miękka, elastyczna taśma wokół talii i nogawek. Bardzo proszę, gotowe!

Pieluchomajtki sprawiają, że zmiana pieluszki jest szybka, łatwa i przyjemna. Ponadto są wygodne dla Twojego aktywnego maluszka, który bez przeszkód może poznawać otaczający świat, jednocześnie nie przysparzając zmartwień rodzicom z powodu zbyt luźnej lub przeciekającej pieluszki.

Więcej wskazówek dotyczących zmiany pieluszki u aktywnych maluchów

- Spróbuj zmieniać pieluszkę swojemu dziecku na macie rozłożonej na podłodze. Jest to z pewnością bezpieczniejsze miejsce niż przewijak umieszczony na komodzie.

  • Odwróć uwagę dziecka, aby zmiana pieluszki stała się jeszcze łatwiejsza. Spróbuj coś zanucić, pozwól dziecku bawić się w tym czasie ulubioną zabawką lub wykorzystaj pieluszkę do zabawy w „a kuku“.

  • Jeżeli masz więcej pytań dotyczących pieluchomajtek Pampers Pants, koniecznie zajrzyj do FAQ.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT Bezpieczeństwo i zobowiązania

Zgoda na pliki cookie