Chroń delikatną skórę swojego dziecka

Pampers®
Pure Protection
Bawełna
Najwyższej jakości bawełna

Wykonane z bawełny, miękkich włókien pochodzenia roślinnego, pozyskanej w odpowiedzialny sposób pulpy celulozowej oraz innych, starannie wybranych materiałów.

0% Parfum, Lotion, Chloorbleek-middelen
0% Parfum, Lotion, Chloorbleek-middelen

Wyprodukowano bez perfum, naturalnego lateksu kauczukowego, substancji wybielających na bazie chloru oraz żadnego z 26 alergenów sklasyfikowanych przez UE. Pampers Pure Protection nie zawiera również balsamu.

Testowane dermatologicznie
Testowane dermatologicznie

Dla naturalnej ochrony delikatnej skóry dziecka.

Pampers®
Pure Protection
Wskaźnik wilgotności
Wskaźnik wilgotności

Pieluszki, które wyróżnia wiele – w tym specjalny wskaźnik wilgotności Pampers. Pokochasz je zarówno Ty, jak i Twoje dziecko.

Opinie klientów

Pampers Pure Protection

(3)

Pampers nie gwarantuje, że prezentowane tu stwierdzenia są zgodne z prawdą, nie ponosi za nie odpowiedzialności, a także nie promuje żadnej wyrażonej w tej sekcji opinii.

Przez Wioleta - wrzesień 27, 2021
Rewelacja

Najlepsze pieluszki . Rewelacja. Dupka nie odparza się , mięciutkie.

Przez Agnieszka - styczeń 24, 2021
Nowa a stara

Najlepsze pieluszki na rynku! Ani razu moje dziecko nie miało problemów z pupą. Zaczekam od 0 teraz już 4.

Przez Amrish - styczeń 08, 2021
Very nice product

Very nice productVery nice productVery nice productVery nice productVery nice productVery nice productVery nice productVery nice product

heart

Kiedy wybierasz lub kupujesz produkty, korzystając z linków zamieszczonych na tej stronie, firma Procter & Gamble może otrzymywać dane dotyczące transakcji i łączyć je z innymi informacjami, aby wyświetlać odpowiednie reklamy online, zgodnie ze swoją polityką prywatności.

Pampers nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za dokładność oświadczeń i stwierdzeń dotyczących produktów ani nie zatwierdza opinii wyrażonych w tej sekcji.

Zgoda na pliki cookie