Opinie klientów

Pieluchomajtki Pampers Night Pants

 • WYTRZYMAŁOŚĆ

  4.0

 • DELIKATNE OCZYSZCZANIE

  4.1

 • DOBRY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

  3.8

 • ŁATWE PRZEWIJANIE

  4.6

Pampers nie gwarantuje, że prezentowane tu stwierdzenia są zgodne z prawdą, nie ponosi za nie odpowiedzialności, a także nie promuje żadnej wyrażonej w tej sekcji opinii.

Przez Paulina - sierpień 24, 2022

My przetestowaliśmy je na wycieczkach w wakacje. Syn nie siusia na tyle w nocy, żeby wydać obiektywną opinię, ale za dnia sprawdziły się świetnie! Przede wszystkim super jest ta elastyczna gumka, która trzyma pampersa na miejscu, a jednocześnie nie uciska brzuszka. Myślę, że synowi było o wiele wygodniej w takich majtkach niż w klasycznej pieluszce, bo sporo czasu spędził w wózku i nie wiercił się jak zazwyczaj a na brzuszku nie zostały odciśnięcia po zapięciu. Super chłoną, są łatwe w obsłudze i nic się z pupą nie zadziało. Kupimy ponownie już większy rozmiar.

Otrzymałem(-łam) bezpłatny produkt

Przez Paweł - sierpień 23, 2022

Night Pants są bardzo chłonne i wygodne w użyciu. Maluszek ani razu ich nie przesikał. Używanie ich gwarantuje spokojne noce i dobry sen dziecka.

Otrzymałem(-łam) bezpłatny produkt

Przez BEATA - sierpień 23, 2022

Wnuczka przetestowała pieluchomajtki Pampers Night Pants i mogę stwierdzić, że sprawdzają się w nocy, bo spała bardzo spokojnie. Ale było kilka nocy, że jednak trzeba było dziecko przewinąć, bo pampers zrobił się bardzo ciężki. Skóra dziecka była w miarę sucha.

Otrzymałem(-łam) bezpłatny produkt

Przez Anna - sierpień 22, 2022

Najlepsza rzecz jaką można było wymyśleć dla ruchliwych maluchów! Jesteśmy zachwyceni szybkością zmiany pieluchy, w praktycznie kazdej pozycji można pieluchę dziecku założyć i zdjąć. Są bardzo chłonne i świetnie dopasowują się do ciała, posiadają praktyczną tasiemkę, którą można zużytą pieluszkę zamknąć. Zapach jest przyjemy, nie drażni, ponadto skóra dziecka pozostaje w świetnym stanie, żadnych podrażnień. Polecam szczególnie gdy dziecko jest ciekawe swiata i nie ma czasu na zmianę pieluchy.

Otrzymałem(-łam) bezpłatny produkt

Przez Angelika - sierpień 22, 2022

Jestem zachwycona pieluszkami. Wytrzymałości, jak również szybkością przewijania. Naprawdę polecam warte napewno zostaną ze mna na dłużej

Otrzymałem(-łam) bezpłatny produkt
Zgoda na pliki cookie