SPOKOIK – przyjazna przestrzeń dla wszystkich maluszków

W sobotę 9 września na mapie Warszawy pojawiło się nowe, wygodne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. W ramach kampanii „Wspólnie dbamy o bobasy” zespół ekspertów Pampers stworzył na Targach Śniadaniowych funkcjonalny SPOKOIK. Zależało nam na tym, aby zapewnić maluszkom i ich rodzicom pełen komfort podczas weekendowego spędzania wolnego czasu poza domem.

close_kiosk

Rodziny odwiedzające Targi miały możliwość skorzystać z dwóch odrębnych stref, z których składał się SPOKOIK. Dzięki takiemu podziałowi zapewniliśmy zarówno dobre warunki do przewijania dziecka, jak i intymną atmosferę podczas karmienia. Z przyjemnością obserwowaliśmy szczęśliwe, uśmiechnięte dzieci i spokojnych, zrelaksowanych rodziców. Spokój i wygoda podczas sprawowania opieki nad maluszkiem okazały się bardzo pomocne.

open

Dopóki Targi Śniadaniowe będą organizowane na świeżym powietrzu, w każdą sobotę nasz SPOKOIK będzie czekał na bobasy na warszawskim Żoliborzu (aleja Wojska Polskiego 4), a w każdą niedzielę na Mokotowie (skwer AK Granat).

trh

SPOKOIK to dopiero początek naszych działań, które mają na celu nie tylko wspieranie prawidłowego rozwoju bobasów, ale i zmianę przestrzeni wokół nas na bardziej przyjazną dla rodzin wychowujących maluszki. Już wkrótce przeczytacie o kolejnych akcjach Pampers.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT Bezpieczeństwo i zobowiązania

Zgoda na pliki cookie