Pampers pomaga w rozwoju społeczności

Udzielając pomocy w przypadku katastrof, aby wspierać dzieci i ich rodziny

W ramach naszego globalnego programu dotyczącego katastrof reagujemy szybko i skutecznie na klęski żywiołowe i ofiarowujemy pieluchy rodzinom w potrzebie.

Po trzęsieniu ziemi w mieście Ya'an w Chinach w roku 2013 firma Pampers współpracowała z Sichuan Charity Federation, aby ofiarować i rozprowadzić 500 000 pieluch potrzebującym rodzinom.

Dzieci w potrzebie

  • Mobilne kliniki Pampers dotarły do niemal 2 milionów rodzin w Afryce i Azji, świadcząc pomoc medyczną i wykonując badania.

  • W Ameryce Łacińskiej nasza praca z United Way wspiera fundację San Jose Malambo Foster Home, oferując wolontariuszy, sprzęt, fundusze i pieluchy dla wszystkich placówek, które zajmują się wszystkimi aspektami rozwoju dziecka.

  • W Stanach Zjednoczonych firma Pampers zapewnia miliony pieluch oraz chusteczek nawilżanych Pampers każdego roku fundacji Feeding America, która rozprowadza je między rodzinami w potrzebie w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem darmowych sklepów i banków żywności.

Inwestowanie w rozwijające się społeczności

Wraz z rozwojem naszej firmy, rośnie też nasza pomoc dla społeczności poprzez inwestowanie w miejsca pracy i angażowanie się w poprawę standardów pracy.

  • Mamy obecnie ponad 30 zakładów produkcyjnych Pampers na całym świecie i stale inwestujemy w nowe, takie jak nasza najnowsza fabryka w RPA, zapewniająca ponad 500 nowych miejsc pracy

W rozwoju biznesu nie chodzi tylko o inwestycje finansowe. Liczy się także nasze zobowiązanie jako pracodawcy do poprawienia standardów pracy, dlatego też w każdej fabryce Pampers na świecie stosujemy się do tych samych wytycznych, aby zapewnić bezpieczne i etyczne praktyki zawodowe.

Stale znajdując sposoby na wspieranie społeczności w miejscach, w których działamy, możemy pomóc dzieciom i rodzinom.

Zgoda na pliki cookie