Pampers: Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, zdrowiu i szczęściu maluszków

Jeszcze zanim maluszek po raz pierwszy się uśmiechnie i postawi swoje pierwsze kroki, zadbanie o jego bezpieczeństwo jest największym priorytetem każdej mamy. Pampers wyznaje tę samą zasadę. Nic nie jest dla nas ważniejsze niż szczęście, zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego maluszka.

OBIETNICA BEZPIECZEŃSTWA

Obietnica Bezpieczeństwa Pampers

  • Check Szczęście, zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego maluszka to nasze główne priorytety.
  • Check Wszystkie produkty Pampers, jak również materiały, z których są wykonane, są testowane dermatologicznie i poddawane rygorystycznej ocenie pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności, zanim będą miały kontakt ze skórą dziecka.

Zarówno mamy, jak i pracownicy służby zdrowia już od dawna mają zaufanie do marki Pampers. Uważają nasze pieluszki, pieluchomajtki oraz chusteczki za bezpieczne produkty wysokiej jakości. Nie bez powodu. Od 1961 roku marka Pampers zajmuje zasłużoną pozycję lidera w zakresie innowacji i udoskonalania pieluszek jednorazowych oraz badań nad zdrowiem skóry dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa. Obecnie nadal pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, aby zapewniały dzieciom komfort, doskonałe dopasowanie i suchość, a także dbamy o to, by wszystkie używane przez nas materiały i składniki były najwyższej jakości.

Każdy z naszych produktów jest opracowywany i produkowany z najwyższą starannością, a na każdym etapie jego tworzenia przeprowadzamy ocenę bezpieczeństwa. Zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszych produktów, ich funkcjonalności i zalet. Przyjmij zaproszenie i wybierz się z nami na wycieczkę po świecie pieluszek Pampers, pieluchomajtek Pampers i chusteczek Pampers.

Masz pytania? Koniecznie zajrzyj do zakładki Pytania i odpowiedzi

Skontaktuj się z nami pod numerem 801258825, jeżeli masz jakieś pytania, potrzebujesz dalszych informacji lub chcesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat produktów Pampers. Dziękujemy!

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT Bezpieczeństwo i zobowiązania

Zgoda na pliki cookie