Obietnica Pampers: Bezpieczeństwo dla Twojego maluszka

Nasza obietnica

Już od ponad 50 lat rodzice ufają marce Pampers i chętnie wybierają jej produkty pielęgnacyjne dla swoich dzieci. Codziennie ciężko pracujemy nad tym, by umacniać to zaufanie, dostarczając Ci bezpieczne produkty najwyższej jakości, które pomogą najlepiej chronić Twojego maluszka i dbać o niego.

W naszych produktach stosujemy wyłącznie bezpieczne i łagodne składniki

Pieluszki, pieluchomajtki oraz chusteczki Pampers są testowane dermatologicznie i wykonane ze sprawdzonych, bezpiecznych komponentów. Współpracujemy z najlepszymi pediatrami, dermatologami dziecięcymi i ekspertami ds. bezpieczeństwa, aby potwierdzić, że materiały, których używamy, są bezpieczne dla dzieci. Wybrane przez nas składniki są powszechnie stosowane w produkcji większości pieluszek, pieluchomajtek i chusteczek dostępnych na rynku oraz bezpiecznie używane każdego dnia przez ponad 25 milionów dzieci na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o komponentach naszych produktów, zajrzyj do artykułu, który wyjaśnia, co dokładnie znajduje się w pieluszkach, pieluchomajtkach i chusteczkach Pampers. Jako naukowcy, ale też i rodzice, podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa składników z odpowiednią dozą sceptycyzmu. Dokładnie sprawdzamy wszystkie komponenty, które mogą być uznane za niebezpieczne. Jeśli nie jesteśmy przekonani o bezpieczeństwie jakiegoś składnika, po prostu go nie używamy.

Definiujemy bezpieczne użycie produktu

Kierujemy się najbardziej rygorystycznymi globalnymi standardami bezpieczeństwa, ustanawianymi przez wiodące organizacje na całym świecie. Definiujemy bezpieczny poziom dla każdego używanego przez nas składnika przy pomocy tego samego procesu naukowego, który jest stosowany przez agencje regulacyjne na całym świecie, takie jak WHO, UE, EPA i FDA. W Pampers oraz w P&G ponad 700 naukowców i specjalistów współpracuje z czołowymi ekspertami w dziedzinie zdrowia, takimi jak pediatrzy i dermatolodzy dziecięcy, aby upewnić się, że nasze produkty dla dzieci spełniają wszystkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa i są zgodne z przepisami obowiązującymi na całym świecie. Oceniamy również wszystkie składniki naszych produktów końcowych, aby potwierdzić, że ich użytkowanie jest bezpieczne zarówno dla konsumentów, jak i dla środowiska. Przeprowadzamy szeroko zakrojone testy, aby umożliwić i ułatwić mamom stosowanie naszych produktów w codziennym życiu oraz przestrzegamy najwyższych standardów branżowych w zakresie bezpieczeństwa, wydajności i jakości.

Rzetelnie monitorujemy bezpieczeństwo i jakość

Jeśli chodzi o dzieci, bezpieczeństwo jest naszym głównym priorytetem. Nawet po ukończeniu prac rozwojowych nad produktem nadal monitorujemy jego bezpieczeństwo i jakość. W całym procesie produkcyjnym stosujemy rygorystyczne systemy kontroli jakości, a ponadto prowadzimy kontrole jakości w sklepach oraz uważnie słuchamy opinii i pytań rodziców, którzy kupują nasze produkty, gdy kontaktują się z naszym działem obsługi klienta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń pod numer 801258825.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT Bezpieczeństwo i zobowiązania

Zgoda na pliki cookie