Czy tym razem będzie tak samo?

Znów jesteś w ciąży i być może już widzisz, że wszystko za drugim razem będzie wyglądało inaczej. Tak właśnie jest - nie ma ciąż, których przebieg jest identyczny.

Czytaj więcej

Jak dbać o czystość dziecka

Zwalcz pragnienie, by kąpać dziecko codziennie — postępuj zgodnie z poniższymi zaleceniami, a Twoje dziecko będzie czyste i szczęśliwe cały czas!

Czytaj więcej

12 pytań, na które musisz odpowiedzieć przed zabraniem noworodka do domu

Po narodzinach dziecka pojawią się pytania, na które każda młoda mama musi znaleźć odpowiedź. Poznaj dwanaście pytań, na które powinnaś umieć odpowiedzieć do końca pierwszego tygodnia życia Twojego dziecka.

Czytaj więcej

Jak poradzić sobie z ciągłym płaczem

Kiedy dziecko płacze, zastanawiasz się, co robisz źle, a przecież wcale nie o to chodzi! Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego.

Czytaj więcej

Na wychodnym: Podróżowanie z Twoim Dzieckiem

Aby jak najbardziej skorzystać z rodzinnych podróży, pozwól swojemu dziecku ustalić cel i prędkość.

Czytaj więcej

Jak poradzić sobie z ciągłym płaczem

Płacz będzie wam towarzyszył codziennie od chwili, gdy noworodek pojawi się w domu, ale istnieją sposoby, aby pomóc się dziecku uspokoić.

Czytaj więcej

Podstawy karmienia piersią

Karmienie piersią nie tylko pozwala dostarczyć Twojemu maleństwu kluczowe składniki odżywcze, ale jest także świetną okazją do nawiązania bliskich relacji między matką a dzieckiem. Czytaj dalej, by poznać

Czytaj więcej

3 sposoby, jak ukoić płacz noworodka

Dlaczego dziecko płacze, kiedy ma sucho i nie jest głodne? Poznaj trzy sposoby, jak sprawić, żebyście oboje byli spokojni, opanowani i wyciszeni.

Czytaj więcej

Pierwsza podróż niemowlęcia samolotem

Podróż z maluszkiem samolotem może być ekscytująca i przerażająca. Wykorzystaj nasze rady, by mieć bezpieczną, radosną i wspaniałą podróż i dotrzeć do celu bez problemu.

Czytaj więcej

Kąpanie noworodka

Dzięki naszym poradom noworodek będzie szczęśliwy, a jego skóra delikatna. A Ty będziesz mieć mnóstwo czasu na przytulanki!

Czytaj więcej

Pielęgnacja skóry niemowlęcia

Skorzystaj z naszych porad, by odpowiednio pielęgnować skórę niemowlęcia i sprawić, że będzie miało zdrową i miękką skórę w przyszłości.

Czytaj więcej

5 sposobów na powitanie Twojego maluszka w domu

Chcesz nadać odświętny charakter chwili, w której przywieziesz swoje dziecko po raz pierwszy do domu? Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak rodziny na całym świecie świętują to ważne wydarzenie!

Czytaj więcej

Jak pomóc dziecku obrócić się pierwszy raz na brzuszek

Obracanie się na brzuszek to pierwszy krok w rozwoju zdolności ruchowych Twojego dziecka. Skorzystaj z tych trzech porad, które postawią Twoje dziecko na nogi – dosłownie!

Czytaj więcej

Pierwsze wyjście z domu z wcześniakiem

Zanim po raz pierwszy wyjdziesz z wcześniakiem z domu, zapoznaj się z kilkoma wskazówkami, które sprawią, że cała rodzina będzie szczęśliwa i zdrowa.

Czytaj więcej

Etapy rozwoju ruchowego: Przekręcanie

Przeczytaj relację mamy, której dziecko zaczęło się przekręcać — jest to ważny etap przed nauką raczkowania i przemieszczaniem się!

Czytaj więcej

Zabawne sposoby „przewidywania" płci dziecka

Poznaj zabawne sposoby stosowane na całym świecie, aby przewidzieć płeć dziecka.

Czytaj więcej

Podstawowe typy znamion urodzeniowych i ich nazwy

Znamiona przyjmują różne rozmiary i kształty. Poznaj najczęstsze typy i ich nazwy.

Czytaj więcej

A jeśli to nie jest pieluszkowe zapalenie skóry?

Pieluszkowe zapalenie skóry ma podobne objawy do innych dolegliwości — skorzystaj z naszyzch wskazówek, by mieć pewność, że leczysz odpowiednie schorzenie!

Czytaj więcej

3 sposoby na ukojenie płaczącego wcześniaka

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym mamy wcześniaków mogą uspokoić swoje niemowlę. Czytaj dalej, by poznać sprawdzone metody!

Czytaj więcej

Lista rzeczy do zabrania

Co zapakować? Miałaś kilka miesięcy na przygotowanie torby, ale jeśli wciąż stoi na podłodze pusta, zerknij na naszą listę rzeczy potrzebnych w szpitalu i zabierz się do dzieła!

Czytaj więcej