Opieka nad noworodkiem

Za pierwszym razem: pierwsze zdjęcia

Pora na pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową maleństwa. Podpowiemy, co zrobić, aby pierwsze „poważne" zdjęcia wyszły jak najlepiej.

Czytaj więcej

Za pierwszym razem: pierwsza kąpiel dziecka

Pierwsza, a nawet druga kąpiel noworodka to stresujące przeżycie dla rodziców, ale niedługo zostaniesz ekspertem. Dzięki naszym wskazówkom nauczysz się, jak wykorzystać porę kąpieli do budowania więzi ze swoim

Czytaj więcej

Udane wyjście do restauracji z dzieckiem

Czeka Cię pierwszy obiad w restauracji z Twoim dzieckiem? Skorzystaj z naszych wskazówek, a wszystko pójdzie gładko.

Czytaj więcej

Znaczenie pomocy rodzeństwa w rozwoju dziecka

Brat lub siostra to dla niemowlęcia ktoś więcej, niż tylko partner do zabawy — rodzeństwo może rzeczywiście pomóc Twojemu maleństwu w dużo szybszym osiągnięciu ważnych etapów w jego rozwoju.

Czytaj więcej

Sposoby, w jakie rodzeństwo pomaga Twojemu dziecku w rozwoju społecznym

Posiadanie starszego rodzeństwa może pomóc najmłodszemu dziecku w rozwoju umiejętności społecznych, co może trwać dłużej w przypadku jedynaków. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, w jaki sposób jest to możliwe.

Czytaj więcej

Wykorzystaj czas karmienia na tworzenie więzi z niemowlęciem

W czasie kilku pierwszych miesięcy może być bardzo ciężko o znalezienie chwili spokoju, aby poprzebywać trochę z maleństwem, więc upewnij się, że wykorzystujesz czas karmienia na zbliżenie się i radość z faktu

Czytaj więcej

Fotografia dziecięca

Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak zrobić wyraźne, zabawne i wzruszające zdjęcia Twojemu maleństwu, niezależnie od tego, co akurat robi.

Czytaj więcej

Jak dbać o czystość dziecka

Zwalcz pragnienie, by kąpać dziecko codziennie — postępuj zgodnie z poniższymi zaleceniami, a Twoje dziecko będzie czyste i szczęśliwe cały czas!

Czytaj więcej