przejdź do nawigacji
Pampers ®  życzy miłości, snu i zabawy.
pamperspampers

Pytania i odpowiedzi eksperta:
Czy to normalne, żeby dziecko miało nieświeży oddech?

0   inni skomentowali
w tym artykule
 
4
 
0
Social Sharing
Przeczytaj biografię Ukryj biografię Ukryj

Pytanie


Moje 8-miesięczna córeczka ma nieświeży oddech. Czy to normalne? Właśnie dochodzi do siebie po lekkim przeziębieniu, ale poza tym wydaje się zdrowa. Czy powinnam się martwić?

Odpowiedź


Nieświeży oddech u dzieci może oznaczać infekcję jamy ustnej, gardła lub zatok. Oto kilka rzeczy, które należy rozważyć: czy Twoja pociecha jest w trakcie ząbkowania i czy w pobliżu wyżynającego się ząbka nie pojawia się zaczerwienienie? Czasami mali odkrywcy wkładają sobie małe przedmioty do noska, które potem, jeśli się ich nie wyciągnie, mogą powodować okropny zapach. Czy jej wydzielina z noska brzydko pachnie? Jeśli martwi Cię którakolwiek z tych możliwości, umów się na wizytę ze swoim lekarzem. Jeśli nie, a Twoja pociecha ogólnie wydaje się zdrowa, poczekaj mniej więcej tydzień. Jeśli jej nieświeży oddech będzie się utrzymywał, idź z małą do lekarza.
 
Social Sharing
 
0

Komentarze członków

pamperspampers

Fora Świata Pampers

Zadaj pytanie, podziel się radą lub posłuchaj innych. Forum Pampers Community to centrum pomocy, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o rodzicielstwie. Włącz się do rozmowy!
pampers pampers
Zobacz wszystkie fora i rozmowy

Może cię również zainteresować

pamperspampers

Sprawia, że skóra Twojego Maluszka jest czysta i zdrowa.

Dowiedz się o: Pampers Baby Fresh - Chusteczki
Pampers Baby Fresh - Chusteczki