przejdź do nawigacji
Pampers ®  życzy miłości, snu i zabawy.
 

Przewodnik
Ciąża tydzień po tygodniu

Wybierz tydzień:  
 
pamperspampers
1   inni skomentowali
w tym artykule
 
22
 
1

Twoje Dziecko
Sprawdz co stalo sie w ostatnim tygodniu jesli chodzi o rozwój Twojego dziecka. Puls serca. "Co to za halas - ten, który brzmi jak galopujace konie?" Bicie serca Twojego dziecka staje sie silniejsze i glosniejsze z kazdym dniem. .. Więcej

Twoja ciaza
Bolesne miejsce. Bóle pleców, szczególnie w ich dolnej czesci sa calkiem typowe podczas ciazy. I nic dziwnego - Twoja rosnaca macica powoduje zmiane srodka ciezkosci i sprawia, ze dolna czesc pleców .. Więcej


Czytaj dalej: Kalendarz ciąży 21 Tydzień

Kalendarz ciąży:

Informacje tydzień po tygodniu
Twoje ciało każdego dnia w szybkim tempie przechodzi nowe i ekscytujące przemiany. Nasze artykuły zabiorą Cię w podróż od 4 do 40 tygodnia ciąży. Nasz przewodnik krok po kroku przeprowadzi Cię przez każdy ruch Twojego dziecka, kopnięcie czy zachciankę!
Informacje tydzień po tygodniu

Znajdź najlepsze imię dla dziecka

Zabawny i inspirujący sposób na znalezienie tego jedynego, właściwego imienia dla niego lub dla niej. Sprawdź, jakie imiona są najczęściej przeglądane.
Znajdź najlepsze imię dla dziecka

Dołącz do nas!

Zdobądź Bonusy Pampers
Dołącz do Świata Pampers, a my prześlemy Ci kalendarz Pampers dotyczący ciąży lub rozwoju Twojego dziecka bezpośrednio na skrzynkę mailową - odkrywaj nowe, ekscytujące informacje każdego tygodnia.
Dołącz do nas!

Poznaj opinie ekspertów i dowiedz się, jak zadbać o komfort swojego dziecka.