przejdź do nawigacji
Pampers ®  życzy miłości, snu i zabawy.
 

Przewodnik
Ciąża tydzień po tygodniu

Wybierz tydzień:  
 
pamperspampers
1   inni skomentowali
w tym artykule
 
21
 
1

Twoje Dziecko
Sprawdz co stalo sie w ostatnim tygodniu jesli chodzi o rozwój Twojego dziecka. Puls serca. "Co to za halas - ten, który brzmi jak galopujace konie?" Bicie serca Twojego dziecka staje sie silniejsze i glosniejsze z kazdym dniem. .. Więcej

Twoja ciaza
Bolesne miejsce. Bóle pleców, szczególnie w ich dolnej czesci sa calkiem typowe podczas ciazy. I nic dziwnego - Twoja rosnaca macica powoduje zmiane srodka ciezkosci i sprawia, ze dolna czesc pleców .. Więcej


Czytaj dalej: Kalendarz ciąży 21 Tydzień

Znajdź najlepsze imię dla dziecka

Zabawny i inspirujący sposób na znalezienie tego jedynego, właściwego imienia dla niego lub dla niej. Sprawdź, jakie imiona są najczęściej przeglądane.
Znajdź najlepsze imię dla dziecka

Poznaj opinie ekspertów i dowiedz się, jak zadbać o komfort swojego dziecka.

Dołącz do nas!

Zdobądź Bonusy Pampers
Dołącz do Świata Pampers, a my prześlemy Ci kalendarz Pampers dotyczący ciąży lub rozwoju Twojego dziecka bezpośrednio na skrzynkę mailową - odkrywaj nowe, ekscytujące informacje każdego tygodnia.
Dołącz do nas!

Kalendarz ciąży:

Informacje tydzień po tygodniu
Twoje ciało każdego dnia w szybkim tempie przechodzi nowe i ekscytujące przemiany. Nasze artykuły zabiorą Cię w podróż od 4 do 40 tygodnia ciąży. Nasz przewodnik krok po kroku przeprowadzi Cię przez każdy ruch Twojego dziecka, kopnięcie czy zachciankę!
Informacje tydzień po tygodniu