Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 5

Na początkowym etapie ciąży możesz odczuwać prawdziwą huśtawkę emocjonalną. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmienia się Twoje ciało i umysł w piątym tygodniu ciąży.

Czytaj więcej

Kalendarz ciąży

W którym tygodniu ciąży jesteś?

tydzień ciąży

Czytaj całość

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 6

Zmiany przez które przechodzi ciało w ciąży, może stanowić powód do radości, ale także wyzwanie. Dowiedzieć się czego możesz się spodziewać w 6 tygodniu ciąży.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 7

Siódmy tydzień jest pełen ważnych zmian, od ukształtowania się kończyn płodu po rozwój mózgu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie zmiany zachodzą u Ciebie i Twojego dziecka!

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 8

Chociaż Twoje maleństwo jest rozmiaru fasolki, zachodzą w nim kluczowe zmiany. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co dzieje się w ósmym tygodniu ciąży.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 9

W ósmym tygodniu zarodek przekształcił się w płód! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie ekscytujące zmiany zachodzą po drugim miesiącu ciąży.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 10

Świętuj ten moment, śpiewając swojemu dziecku! W dziesiątym tygodniu ciąży u Twojego malucha kształtują się uszy - wykorzystaj czas, który spędzacie razem!

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 11

Przygotuj się - niedługo usłyszysz bicie serca swojego dziecka! W 11. tygodniu ciąży dziecko szybko rośnie, a Twoja kondycja znacznie się poprawia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie Twój maluch robi postępy.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 12

Pierwszy trymestr ciąży dobiega końca, a Twoje dziecko zaczyna nabierać kształtów - dosłownie! Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jakie ważne zmiany zachodzą w dwunastym tygodniu.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 13

Witamy w drugim trymestrze ciąży! Czytaj dalej, aby zrozumieć, jakie zmiany zachodzą w Twoim ciele i jak cieszyć się blaskiem ciąży.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 14

Chociaż jeszcze tego nie widzisz, Twoje maleństwo zaczyna ruszać ustami i marszczyć nos. W czternastym tygodniu ciąży, rozwój płodu skupia się na doskonaleniu wszystkich części ciała dziecka, dzięki którym będzie się mogło z Tobą komunikować.

Czytaj więcej