14 technik, które pomogą Ci się zrelaksować podczas porodu

Te 14 technik pomoże Ci przebrnąć przez poród mniej boleśnie, dzięki czemu będziesz mogła cieszyć się narodzinami swojego dziecka.

Czytaj więcej

5 sposobów, by dziecko zaczęło czytać jeszcze przed narodzinami

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko wyrosło na miłośnika książek, zastosuj się do pięciu rad jeszcze zanim dziecko się urodzi.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 5

Na początkowym etapie ciąży możesz odczuwać prawdziwą huśtawkę emocjonalną. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmienia się Twoje ciało i umysł w piątym tygodniu ciąży.

Czytaj więcej

Popularne imiona dla dziewczynek

Przeczytaj i zainspiruj się 10 najpopularniejszymi imionami dla dziewczynek z 9 krajów świata.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 6

Zmiany przez które przechodzi ciało w ciąży, może stanowić powód do radości, ale także wyzwanie. Dowiedzieć się czego możesz się spodziewać w 6 tygodniu ciąży.

Czytaj więcej

Lista rzeczy, które należy zabrać do szpitala

Przygotuj się na pierwsze chwile swojego dziecka na świecie — od porodu, poprzez jazdę samochodem, do pierwszych momentów, gdy wraz z noworodkiem znajdziecie się w domu.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 7

Siódmy tydzień jest pełen ważnych zmian, od ukształtowania się kończyn płodu po rozwój mózgu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie zmiany zachodzą u Ciebie i Twojego dziecka!

Czytaj więcej

Jedzenie za dwoje!

Kiedy jesteś w ciąży, Twoje nawyki żywieniowe stają się ważniejsze niż kiedykolwiek przedtem.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 8

Chociaż Twoje maleństwo jest rozmiaru fasolki, zachodzą w nim kluczowe zmiany. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co dzieje się w ósmym tygodniu ciąży.

Czytaj więcej

10 Pomysłów na niepowtarzalne poinformowanie o ciąży

Chcesz w niepowtarzalny sposób poinformować bliskich o ciąży? Oto 10 sposobów, które mogą Cię zainspirować.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 9

W ósmym tygodniu zarodek przekształcił się w płód! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie ekscytujące zmiany zachodzą po drugim miesiącu ciąży.

Czytaj więcej

Połóg - jak dojść do siebie po porodzie

Poród jest normalnym procesem fizjologicznym, ale w ciągu dni i tygodni następujących po przyjściu niemowlęcia na świat, Twoje ciało musi przejść okres leczenia.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 10

Świętuj ten moment, śpiewając swojemu dziecku! W dziesiątym tygodniu ciąży u Twojego malucha kształtują się uszy - wykorzystaj czas, który spędzacie razem!

Czytaj więcej

Pierwsze zakupy

Wejście do sklepu wypełnionego po brzegi towarami dla niemowląt może być trochę przytłaczające. Skąd masz wiedzieć, czego naprawdę będziesz potrzebować, kiedy Twoje maleństwo przyjdzie na świat?

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 11

Przygotuj się - niedługo usłyszysz bicie serca swojego dziecka! W 11. tygodniu ciąży dziecko szybko rośnie, a Twoja kondycja znacznie się poprawia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie Twój maluch robi postępy.

Czytaj więcej

Kiedy powiedzieć o ciąży: Nowi członkowie rodziny

Przeczytaj historię jednej z mam o tym, jak jej ciąża przypadkowo wyszła na jaw, i jaka dodatkowa niespodzianka na nią czekała!

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 12

Pierwszy trymestr ciąży dobiega końca, a Twoje dziecko zaczyna nabierać kształtów - dosłownie! Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jakie ważne zmiany zachodzą w dwunastym tygodniu.

Czytaj więcej

Termin już blisko. Uważaj na siebie!

o wolno, a czego nie wolno w końcowym okresie ciąży? Chociaż Twoje dziecko jest w pełni rozwinięte, z medycznego punktu widzenia nie jest gotowe do przyjścia na świat przed upływem 37. tygodnia ciąży.

Czytaj więcej

Ciąża tydzień po tygodniu: Tydzień 13

Witamy w drugim trymestrze ciąży! Czytaj dalej, aby zrozumieć, jakie zmiany zachodzą w Twoim ciele i jak cieszyć się blaskiem ciąży.

Czytaj więcej