przejdź do nawigacji
Pampers ®  życzy miłości, snu i zabawy.

Pieluszki Pampers Active Baby-Dry

Nawet do godzin udowodnionej
suchości sprawi, że każdy poranek
będzie radosny.

 
365
Żeby każdy poranek był dla Twojego dziecka udany, musisz zapewnić mu dużo miłości i suchy sen nocą.

Pieluszki Pampers Active Baby-Dry posiadają wytłaczaną warstwę chłonną i wkład, który wchłania i zatrzymuje wilgoć wewnątrz pieluszki, nawet do 12 godzin. Dlatego Twój maluszek może się cieszyć suchością i komfortem przez całą noc, co noc. Miękkie, elastyczne boczki pieluszek Active Baby-Dry dopasowują się do ciała, zapewniając dziecku przytulność i wygodę.

Kup teraz

Rozmiar
3
 Kup teraz   4 - 9  kg        
4
 Kup teraz   7 - 14  kg        
4+
 Kup teraz   9 - 16  kg        
5
 Kup teraz   11 - 18  kg        
6
 Kup teraz   15+  kg        
Sprzedawcy     Pieluszki Pampers Active Baby-Dry
Rozmiar
 
3
4
5
6
Pampers Active Baby Mega Pack+ rozmiar 3 Midi 186 szt.
Pampers Active Baby Economy Pack rozmiar 3 Midi 70 szt.
Pampers Active Baby Mega Pack rozmiar 3 Midi 150 szt.
Pampers Active Baby Giant Pack rozmiar 3 Midi 96 szt. AKCJA PAMPERS
Pampers, Active Baby, Mega Box, Pieluchy jednorazowe, Midi, 4-9 kg, 186 szt.
PAMPERS Active Baby Dry Midi Pieluszki Rozmiar 3 (4-9kg) 186 szt 1szt
PAMPERS Active Baby Pieluszki Rozmiar 3 (4-9kg) 96 szt 1szt
PAMPERS Active Baby Pieluszki Rozmiar 3 (4-9kg) 22 szt 1szt
PAMPERS Active Baby Pieluszki Rozmiar 3 (4-9kg) 70 szt 1szt
PAMPERS Active Baby Dry Midi Pieluszki Rozmiar 3 (4-9kg) 150 szt. 1szt

Social Sharing
 
Udostępnij:
Swiffy output
pamperspampers

“Spraw, aby każdy poranek był radosny (video)”

Kiedy zmienić pieluszkę?
W pierwszych kilku miesiącach macierzyństwa będziesz przewijać swoją pociechę nawet do dziesięciu razy na dobę. Pieluszkę należy zmienić za każdym razem kiedy jest mokra lub zabrudzona. Twoje dziecko da Ci znak kiedy zajdzie taka potrzeba, ale nie za każdym razem.
W superchłonnych pieluszkach Pampers będziesz w stanie ocenić czy pieluszka jest mokra, wyczuwając dłońmi miękkie grudki w materiale chłonącym.

Przeważnie pieluszki zmienia się w następujących porach:
  • tuż przed lub tuż po karmieniu
  • po każdym wypróżnieniu
  • tuż przed snem
  • tuż po przebudzeniu
  • tuż przed wspólnym wyjściem z domu.
Sztuka przewijania
Pieluszki Pampers zostały zaprojektowane tak, aby dopasowały się do kształtów ciała Twojego dziecka dając mu komfort i wygodę. Dzięki temu podczas przewijania nie zachodzi potrzeba wywijania brzegów pieluszki w pasie ani dopasowywania otworów na nóżki.
  • Przyklej zapięcia równolegle do górnego brzegu pieluszki, dokładnie pośrodku zadrukowanego paska.
  • Zwróć uwagę na nadruk, który pomoże Ci upewnić się, że zapięcia są równo przyklejone.
  • Staraj się trzymać produkty pielęgnacyjne, takie ja zasypka, z daleka od zapięć aby zachowały właściwości klejące.
Podcieranie
Wszystkie rodzaje chusteczek Pampers w delikatny sposób czyszczą skórę Twojego dziecka oraz pomogą przywrócić jej naturalny współczynnik pH przy każdorazowej zmianie pieluszki. Podczas przewijania zawsze miej przy sobie zapas nawilżanych chusteczek, aby zapewnić swojemu dziecku czystość
i świeżość.
Podczas przewijania dziewczynki upewnij się, żeby za każdym razem podetrzeć ją od przodu do tyłu, aby zminimalizować ryzyko zabrudzenia okolic genitaliów. Uważnie przemywaj ten rejon aby pozbyć się zanieczyszczeń, które mogą znajdować się pomiędzy fałdkami skóry.

Zapobieganie odparzeniom
Czerwona wysypka na pupie Twojego dziecka może być oznaką pieluszkowego zapalenia skóry, które może być powodowane przez wiele czynników, od zbyt długiego kontaktu skóry z moczem i stolcem po stosowanie antybiotyków. Gdy Twoja pociecha zacznie spożywać stałe pożywienie, odczekaj kilka dni przed wprowadzeniem kolejnego produktu do jadłospisu, aby upewnić się, że poprzedni nie powoduje wysypki. Jeśli u Twojego dziecka wystąpi pieluszkowe zapalenie skóry, delikatnie oczyszczaj całą zarumienioną powierzchnię skóry przy pomocy nawilżanych chusteczek. Podrażnionej skórze również dobrze jest zapewnić dostęp powietrza. Jeśli stan skóry się nie poprawia, skonsultuj się z pediatrą lub farmaceutą.

Dopasowanie rozmiaru
Dzieci wolą być ubrane w idealnie dopasowane rzeczy tak samo jak dorośli. Dobierz rozmiar pieluszki tak, aby nie opadała i nie odstawała od skóry nawet podczas raczkowania i zabawy. To pomoże zapobiec przeciekaniu. W każdym
z opisów produktów na naszej stronie internetowej znajdziesz wytyczne, które określają średnią wagę dziecka dla każdego z dostępnych rozmiarów. Pamiętaj również, że zmieniając rozmiar pieluszki na większy zyskujesz również na chłonności.

Ważenie dziecka
Najprostszą metodą ważenia dziecka jest uprzednie zważenie siebie na domowej wadze, po czym odjęcie własnej masy od wartości, którą uzyskasz ważąc się
z dzieckiem na rękach. Różnica stanowi masę ciała twojej pociechy.

Bezpieczeństwo podczas przewijania
Możesz kupować im najmodniejsze zabawki, a dzieci i tak najchętniej bawią się tym, czym nie powinny, jak na przykład pieluszkami. Ważne jest jednak aby pieluszka pozostawała tam, gdzie jej miejsce – na pupie Twojego dziecka.
Nie pozwól dziecku wkładać pieluszki do buzi. Pozbądź się rozerwanych lub niezapinających się pieluszek. Uważnie czytaj wszystkie ostrzeżenia na opakowaniach.

Informacje o materiale chłonącym
Żelowy materiał chłonący to popularna substancja żelująca, która występuje
w wypełnieniu pieluszki i pochłania wilgoć. Możesz zauważyć go czasem na skórze, zwłaszcza kiedy pieluszka jest przepełniona. Łatwo ją usunąć przecierając skórę chusteczką.
Substancja ta bezpiecznie wykorzystywana jest z od wielu lat
w różnych produktach, a w pieluszkach stosowana jest już od ponad dekady. Materiał żelujący jest blisko spokrewniony w swoim składzie ze związkami bardzo często wykorzystywanymi w produkcji kosmetyków, pożywienia oraz kapsułek leków.

Usuwanie zanieczyszczeń z pieluszek
Jak zaleca instrukcja zamieszczona na opakowaniu, zanieczyszczenia z pieluszki należy spuścić w toalecie. Następnie zwiń pieluszkę i zabezpiecz ją przed rozwijaniem się zaklejając ją zapięciami lub taśmą, po czym wyrzuć ją do śmieci.

Przechowywanie pieluszek
Przechowuj pieluszki w miejscu, w którym nie będą narażone na wysokie temperatury i wilgotność powietrza, oraz z dala od produktów perfumowanych. Poleca się przechowywać je w suchym miejscu, gdzie temperatura nie przekracza 30°C.

pamperspampers

Recenzje członkowskie

Kolejne produkty

pamperspampers

Chusteczki Pampers Sensitive

Mniej wycierania, delikatniejsze oczyszczanie.*

Kiedy podczas zmiany pieluszki myjesz i pielęgnujesz skórę swojego maluszka, wykorzystaj ten czas na budującą więź zabawę z dzieckiem.

Zmiana pieluszki może być jednym z najprzyjemniejszych momentów dnia. Dzięki specjalnej fakturze Soft Grip™.Chusteczki Pampers Sensitive to mniej wycierania i delikatniejsze oczyszczanie*, więc Twoje maleństwo czuje przede wszystkim Twoją miłość.

*w porównaniu do poprzednich chusteczek Pampers Sensitive

Inne produkty, które mogą być przydatne

pamperspampers

Pampers Active Boy i Active Girl

Pieluszki Active Pants - doskonała ochrona dostosowana do płci malucha.
  • Doskonała ochrona dostosowana do płci malucha
Rozmiary  dla wagi dziecka   9 - 16  kg   12 - 18  kg   16+  kg
4
5
6